Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 5.90 PLN

Zabawę na świeżym powietrzu trudno przecenić! Zaczynając od naturalnej aktywności fizycznej, przez wspólną zabawę z rówieśnikami, oderwania od mediów, nawiązywanie nowych kontaktów i na świetnej rozrywce kończąc. Z pomocą przychodzi brulion zabaw podwórkowych.  Okazuje się, że nasze dzieci wcale nie potrzebują najnowszych i najdroższych zabawek, by dobrze się bawić. W końcu wszystkie zabawy, które przetrwały próbę czasu, zostały wymyślone przez kilku- lub kilkunastoletnie dzieci, które znalazły sposoby na nudę.

Kontynuacja bestsellerowego Brulionu zabaw dla każdego. To zeszyt kultowych gier i zabaw podwórkowych. Dzieci znajdą w nim mnóstwo pomysłów na zabawy na świeżym powietrzu, a dorośli mogą odbyć sentymentalną podróż do czasów swojego dzieciństwa.

W książce znajdują się m.in. zasady, wskazówki, modele, instrukcje oraz szablony potrzebne do wielu gier i zabaw podwórkowych, np. w podchody, klasy, gumę, czołgi czy sekrety. Ponadto zestaw kolorowych flag niezbędnych do gry w kapsle, a oprócz tego mnóstwo wyliczanek i zawołań, dzięki którym w każdym graczu budzi się duch rywalizacji! Przekonaj się, jak niewiele potrzeba, żeby dobrze się bawić!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...